Uzman Klinik Psikolog
Havva Tecer

Klinik Psikolog Havva TECER Haliç Üniversitesi 4 yıllık psikoloji bölümünü 3 yılda tamamlamıştır .

Klinik Psikoloji (Tezli)Yüksek lisans eğitimini Üsküdar Üniversitesi tezli tamamlamıştır. Lisans ve yüksek lisans eğitimi boyunca; çok sayıda projede gönüllü olarak çalışmış . Üsküdar Üniversitesi bilim çalışması kapsamında Anksiyete konusu üzerine kitap bölümü yazmıştır.

İş ve sataj deneyimleri olarak Özel Fransız Lape Hastanesi psikiyatır alanında staj yapmıştır. Özel Ataköy Hastanesinde, Üsküdar Üniversitesi NP Feneryolu Tıp Merkezi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesinde staj kapsamında çalışmıştır. 2018 Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Aile Danışmanlığı eğitimini tamamlamıştır.

Yüksel Lisans eğitimi süresince Prof. Dr. Murat Atmaca’dan Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimi almıştır. Şema Terapi eğitimini Dr. Alp Karaosmanoğlundan almıştır. Süpervizyon eğitimini Dr.Öğr.Üyesi Hüseyin Ünübol’dan almıştır. EMDR terapisini Emre Konuk’tan almıştır.

Havva TECER Bilişsel Davranış Terapisi ve Şema Terapisi uygulayarak , Duygudurum bozuklukları (majör depresyon, obsesif-kompulsif bozukluk, yaygın anksiyete bozukluğu, ilişki sorunları, çift ve aile terapisti, uyum problemleri, iletişim problemleri, panik atak, sosyal fobi, mükemmeliyetçilik, boşanma süreci, öfke kontrolü ve çocuklar için oyun terapistliği, çocuk ergen yetişkin testleri uygulamaktadır. 2018 Kasım ayından bu yana Psikohome Psikolojik Danışmanlık Merkezinde kurum psikoloğu olarak çalışmaktadır.