Danışan Görüşleri

Ruh ve beden sağlığı, hayatınızda mutlu olup olamayacağınızı belirler

Biz online görüştük kendisiyle.Ben 6-7 danışman değiştirdim.Havva hoca gibi bana etkili olan, anlayan, dinleyen, sabırla yaklaşan biri olmadı.Ben çok memnundum.Seansımız olmadığı zamanlarda kötü olduğumda iletişim halindeydik.Mesafe olduğu için aramızda yüzyüze görüşemedik.Yine ihtiyacım olursa görüşebileceğim tek insan kendisi olur.Önceden dışarı çıkmak istemezdim.Dışarı çıkmak, yürümek bana kendimi iyi hissettiriyor.Hafiflemiş hissediyorum. Bunu daha önceki danıştığım kişiler de söylüyorlardı, içimden gelmeyince dışarı çıkamıyordum.Havva Hanım'la görüştükten sonra telefonu kapatınca dışarı çıkma isteğim oluyor.Bana bu duyguyu hissettirdi.Bir danışman gibi değil bir abla gibi yaklaştı.Havva Hanım beni çok iyi anladı.

Gizlendi

Kendi içimde sıkıntılarım vardı, işin içinden çıkamıyordum.Yeni boşandım, yeni bir ilişkiye başlama korkusu yaşıyordum.Hala görüşüyoruz kendisiyle.En azından cesaretimi artırdı, biriyle konuştuğum için rahatlıyorum .Olumlu etkilerini görüyorum.Sakin ve anlayarak konuşuyor, sizi anladığını, hislerinizi anladığını belirtmesi çok güzel. Olumlu geri dönüşler yapıyor.Psikologtan öte bir arkadaş gibi, dinleme tarzı öyle olunca daha rahat herşeyi anlatıyorum.Gün içinde mesaj attığımda iletişime geçebiliyorum.Kızımı da götürüyorum, ergenlik sürecinde.Boşanmış bir anne baba arasında, hem bu sürecin kontrolünü istedik hem de asansör korkusu vardı .Çok tedavi edeceğiz gibi düşünmedik ama birkaç haftada asansör korkusunu yendik. Ergenlik süreci geçişi, nerede evet nerede hayır demesiyle ilgili kızıma cesaret verdi.Stresli, agresif tavırları vardı. Daha sakinleşti, daha rahat konuşabiliyoruz.Ergenlik sürecini daha rahat atlattık. Asansör korkumuzu da yendik.

Gizlendi

Ben sıkıldığım için panik atak durumlarımdan dolayı gelmiştim.Çok ilgiliydi, bir psikolog gibi değil ailesinden biriymişim gibi candan, sevecen, iyi olmam için herşeyi bana sunmuştu.Kendisi çok mükemmel birisi, kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.Havva Hanım'a gitmelerini öneriyorum.Bir ay düzenli görüştükten sonra yapamadığım şeyleri yapmaya başlamıştım.Kendisiyle devam etmek istiyorum.

Gizlendi

Kendisinden gayet memnunum, ilgi alakalı.Sorunlara yaklaşımı güzeldi.emdr tekniği kullandı ve gayet memnunum.Eşimden boşanma sebebiyle süreci rahat atlatmak adına destek almıştım. Şu an daha rahatım.Kendisinin sadece dinlemekten öte çok çözüm getirmesi, sürekli önerilerde bulunması çok güzeldi. Desteği yeterli olunca, iyi olduğumu görünce Havva Hanım seanslarımızı sonlandırdı.

Gizlendi

Çok çözümcül yaklaşan iyi niyetli ve insanı rahatlatan bir kişiliğe sahip çok memnun kaldım sorunları o kadar güzel çözümlüyor ki çok memnun kaldım

Gizlendi

Havva Hanım'a çok teşekkür ederim.Ben panik atak için gitmiştim.İlaç kullanmama gerek kalmadan 6 ay kadar bir süre görüştüm kendisiyle.İlaç kullanmadan panik atak atlatılabiliyormuş, bunu öğrendim.Çok iyi ve aktif bir dinleyiciydi,seanslarının hiç birini kaçırmadı,yönlendirmeleri de iyiydi.Farkındalık yarattı bende.

Gizlendi